×
Wosk zapachowy lawendowy

Lawendowy wosk zapachowy to kojąca podróż zapachowa do Prowansji. W świat spokoju i harmonii. Otul się jej zapachem, jeśli szukasz wytchnienia od codziennych spraw. Lawenda działa uspokajająco i kojąco, skutecznie wycisza umysł i relaksuje ciało.

Woski są wykonane z naturalnego wosku sojowego oraz lawendowego olejku eterycznego. Woski zapachowe sojowe to zdrowa alternatywa dla wosków parafinowych, ponieważ nie emitują szkodliwych substancji i są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Jak stosować wosk:

  • Wosk sojowy w kostkach, przeznaczony jest do stosowania w kominkach zapachowych do aromaterapii.
  • Odpowiednią porcję wosku wkładamy do miseczki kominka do wosków zapachowych. Do wosku nie dolewamy wody. Pod spodem umieszczamy i zapalamy bezzapachowy podgrzewacz. Pod wpływem ciepła wosk zaczyna się topić, jednocześnie uwalniając kojący lawendowy aromat.

Pojemność: 30g

Wosk zapachowy róża damasceńska

Różany wosk zapachowy ma niezwykle zmysłowy i delikatny zapach. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą dodać swojemu wnętrzu elegancji i wyrafinowanego zapachu.

Woski są wykonane z naturalnego wosku sojowego oraz kompozycji zapachów różanych. Woski zapachowe sojowe to zdrowa alternatywa dla wosków parafinowych, ponieważ nie emitują szkodliwych substancji i są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Jak stosować wosk:

  • Wosk sojowy w kostkach, przeznaczony jest do stosowania w kominkach zapachowych do aromaterapii.
  • Odpowiednią porcję wosku wkładamy do miseczki kominka do wosków zapachowych. Do wosku nie dolewamy wody. Pod spodem umieszczamy i zapalamy bezzapachowy podgrzewacz. Pod wpływem ciepła wosk zaczyna się topić, jednocześnie uwalniając kojący różany aromat.

Pojemność: 30g

Skontaktuj się z nami
© Wszelkie prawa zastrzeżone Oaza Lawendy 2019
designed by DotRed