replica watches uk replica watches
×
Strona główna Produkty O nas Aktualności Kontakt
AKTUALNOŚCI
18-07-2020

ROZPOCZELIŚMY PRODUKCJĘ OLEJKÓW I HYDROLATÓW Z LAWENDY

Powoli zaczęliśmy kosić lawendę i rozpoczęliśmy produkcję naturalnych olejków eterycznych i hydrolatów z lawendy oraz świeczek sojowych. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu! tel: +48 501 588 897 e-mail: kontakt@oazalawendy.pl

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
18-07-2020

PLANTACJA LAWENDY Z DRONA

Nasza plantacja przepięknie prezentuje się nie tylko z ziemi ale również z powietrza. Zdjęcia kwitnącej lawendy wykonane z innej perspektywy również mają swój niepowtarzalny urok. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z drona na naszym Facebooku ( www.facebook.com/oazalawendy/).

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
18-07-2020

SEZON LAWENDOWY 2020

W tym roku w związku z częstymi opadami deszczu, lawenda zaczęła kwitnąć nico później. Dopiero w ostatnich tygodniach nabrała przepięknych fioletowych barw. Na naszej plantacji odbyło się do tej pory wiele sesji fotograficznych oraz warsztaty. Do współpracy zapraszamy chętnych fotografów oraz florystów! Obecnie trwa już koszenie lawendy. Tym samym informujemy, że ruszyła również produkcja olejków eterycznych i hydrolatów z lawendy. Zapraszamy do kontaktu! e-mail: kontakt@oazalawendy.pl tel: +48 501 588 897 Facebook: www.facebook.com/oazalawendy/

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
01-02-2020

Odwiedziliśmy targi HEALTH & BEAUTY w Kielcach

W grudniu 2019 roku odwiedziliśmy z naszym stoiskiem międzynarodowe targi zdrowia i urody w Kielcach. Nasze stoisko wzbudzało duże zainteresowanie wśród odwiedzających i dzięki temu udało nam się nawiązać wiele kontaktów biznesowych. Wszystkich tych, którzy nie byli na targach a chcieliby nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu - kontakt@oazalawedny.pl lub pod numerem telefonu: 501 588 897

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
02-07-2019

MIÓD LAWENDOWY W WODZISŁAWIU

Szanowni Państwo, zapraszamy wszystkich do zakupu Miodu Lawendowego. Miód jest naszej własnej produkcji, 100% lawendowy. Posiadamy 4ha pole lawendy, na którym pszczoły pracowicie zbierają nektar, który potem przetwarzają na wspaniały aromatyczny miodek lawendowy. Miód w sprzedaży od: 1.08.2019r.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
02-07-2019

RUSZYŁA PRODUKCJA OLEJKU Z LAWENDY

W naszym gospodarstwie rozpoczęło się koszenie lawendy. Zbiory posłużą nam do produkcji 100% olejku eterycznego z Lawendy. Nasze olejki wytwarzamy na bazie odmiany Hidcote. Wszystkich chętnych zapraszamy do zakupów w naszym gospodarstwie w Wodzisławiu. Olejki będą dostępne od 15.07.2019r.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
21-06-2019

Sesja fotograficzna w polu lawendowym

Zapraszamy wszystkich fotografów do współpracy. Oferujemy Państwu nasze pole lawendowe jako idealne tło dla fotografii ślubnej, ciążowej i innych. Nasze 4 hektarowe pole lawendowe, będzie idealnym tłem do pamiątkowych zdjęć. Oferujemy także na miejscu piękne bukiety lawendowe, jako idealne dopełnienie sesji fotograficznej.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
11-06-2019

Nasze Lawendowe pole zaczyna kwitnąć

Drodzy Państwo, okres od połowy czerwca do połowy lipca to czas w którym nasze lawendowe pola nabierają barw, a kwiatostany lawendy ukazują całe jej piękno. Tym samym informujemy, że niebawem zaczynamy zbiory lawendy. Wszystkich zainteresowanych świeżymi kwiatami lawendy, zapraszamy do kontaktu. Są one idealnym elementem dekoracyjnym, często wykorzystywanym przy ubieraniu sal weselnych i kościołów.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
© Wszelkie prawa zastrzeżone Oaza Lawendy 2019
designed by DotRed